Yörük, seçim sonuçlarının ardından yaptığı açıklamada, Cumhuriyetin 100. yılında Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün izinde, doğruluk, dürüstlük ve adalet ilkeleri doğrultusunda daha fazla çalışacaklarını ifade etti.

Yörük, açıklamasında şu sözlere yer verdi: "Cumhuriyetin bize verdiği değerler için Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına olan saygı ve şükranlarımı sunuyorum. Bu yolda yorulmadan, onurla ve gururla ilerleyerek, zamanla yarışarak çalışmaya devam edeceğiz. 12. Dönem Yönetim Kurulu arkadaşlarıma, önceki dönem oda başkanlarıma, meslek büyüklerime, genç şehir plancılarına, üniversite hocalarıma, öğrencilere ve meslektaşlarıma teşekkür ediyorum."

Seçim sonuçlarının ardından tekrar başkan seçilen Yörük, gelecek dönemde de aynı azim ve kararlılıkla çalışacaklarını belirterek, "Sizlerin desteğiyle bu onurlu görevi layıkıyla yerine getireceğiz. TMMOB meslek odası başkanlarına ve sivil toplum örgütü üyelerine de destekleri için teşekkür ediyorum" dedi.

YÖNETİM KURULU LİSTESİ 

JMO Antalya Şube Başkanı Karancı'dan işbirliği önerisi JMO Antalya Şube Başkanı Karancı'dan işbirliği önerisi

Şehir Plancıları Odası Antalya Şubesi’nin yeni yönetiminde şu isimler yer alıyor: “Funda Yörük, Burak Günaydın, Hakan Bilgi, Ayşe Özlem Güçlü, Gürdal Yılmaz, İbrahim Kılıç, Ersin Aksoy, Ahmet Necati Kuz, Bahar Kirşan Kaya, Elif Büşra Uygun, Hatice Sucu, İlkem Gümüştekin, Barış Gür ve Kübra Görgülü.”

HABER MERKEZİ

Editör: Antalya Saati