Konyaaltı'nda siyasi arenada önemli bir hareketlilik yaşanıyor. CHP'den istifa ederek Memleket Partisi'nden Konyaaltı Belediye Başkanı adayı olan eski İlçe Başkanı Onur Duruk'un, Belediye Meclis Üyesi adayları listesi açıklandı. Duruk, 31 Mart 2024 yerel seçimleri için öncelikle CHP'den Konyaaltı Belediye Başkan adayı olarak gösterilmişti. Ancak, CHP Genel Merkezi'nin farklı bir adayı tercih etmesi üzerine partisinden istifa etti.

Bağımsız olarak adaylık için adı geçen Duruk, ancak bağımsız adayların belediye meclis üyesi listesi oluşturamayacak olması nedeniyle Memleket Partisi'ne başvurdu. Memleket Partisi'nin Konyaaltı Belediye Başkan adayı olarak resmi başvurusunu yapan Duruk'un, belediye meclis üyesi adayları listesi de belirlendi.

Onur Duruk'un Belediye Başkan Adayı olduğu Memleket Partisi Konyaaltı Belediye Meclis Üyesi Adayları Listesinde şu isimler yer alıyor:

Süleyman Sakin, Mustafa Karabulut, Arzu İnce, Ayhan Yanık, Canan Kara, Rahşan Umut Kara, Özlem Otuzaltı, Cavit Güç, Mehmet Ali Habip, Mehmet İnce, Engin Hatipoğlu, Ali Özmen, Selim Şahin, Aykut Özbey, Fatma Kaplan, Semiha Esen, Serdar Sarıağaç, Rıdvan Salih Güler, Serkan Salih Oğuz, Göksel Çalışkan, Yunus Arıcan, Yusuf Koz, Olcay Ay.

Alanya Belediye Başkanı Osman Özçelik görevi devraldı Alanya Belediye Başkanı Osman Özçelik görevi devraldı

HABER MERKEZİ