İYİ Parti’nin Kepez Gündoğdu Mahallesinde bulunan Kepez Kent Meydanı’nda düzenlediği iftar programı büyük ilgi gördü. 5 bine yakın partilinin katıldığı programa İYİ Parti kurmayları da tam kadro katıldı. İYİ Parti Antalya İl Başkanı Vahdet Afşin Karacan, yaptığı konuşmada seçimlere hür ve müstakil olarak gireceklerini ifade etti ve 31 Mart Pazar günü yapılacak olan seçimde tüm Kepezlilerden destek beklediklerini kaydetti. Kepez’in daha iyi olabilmesi için Kepez Belediye Başkan Adayı İrfan Yılmaz’a destek isteyen Karacan, “İrfan Yılmaz kardeşim, seçilmesi halinde Kepez’de daha iyi hizmet nasıl yapıldığını herkese gösterecektir. Sandık 5 yılda bir geliyor. Ancak bu kadar geçen sürede Kepez hak ettiği yere geldi mi? Gelmedi. Kepez istenilen değere ulaştı mı? Ulaşmadı. Kepez halkı arzu edilen seviyede mutlu yaşıyor mu? Yaşamıyor. Bu kadar imkanı varken kullanmayanlara en iyi cevabı Aykut Yılmaz kardeşimiz belediye başkanı olduğunda gösterecekti” dedi.

Serik Belediye Başkanı Kumbul törenle mazbatasını aldı Serik Belediye Başkanı Kumbul törenle mazbatasını aldı

Efb2Ab03 6Df3 4Ff7 A86F 7E53346C1A7C

ZAFER İNANANLARINDIR
Kepez İlçe Başkanı Sadullah Kabakuşak ise Kepez Kent Meydanı’nı dolduran yaklaşık 5 bine yakın partiliye hitaben yaptığı konuşmada 31 Mart seçimlerinden zaferle çıkacaklarına inandıklarını söyledi. Kepez’in kararına verdiğini söyleyen Kabakuşak, “Meydanlara sığmayan, alanları doldurup taşıran binlerce hemşehrimizle, Ramazan'ın şu bereketli gününde bir araya geldik. Davetimize icabet eden halkımıza, binlerce kez teşekkür ederiz. Rabbim bizleri, sizlere mahcup etmesin. Zafer, zafere inananların, yolundan dönmeyenlerindir. Bu kalabalığı gördükten sonra 31 Mart Pazar günü yapılacak olan seçimden zaferle çıkacağımıza tüm yüreğimle inanıyorum” diye konuştu. 

Aa96Ef6E B9F0 430B 9E58 34Fc788Acecd

HİZMET İÇİN YOLA ÇIKTIK
İYİ Parti Kepez Belediye Başkan Adayı Aykut Yılmaz ise Kepez’e hizmet etmek için yola çıktıklarını vurgulayarak şöyle konuştu: “Kepez’in 650 bin nüfusuyla adeta bir il büyüklüğündedir ve en büyük sorunu da çarpık kentleşmedir. Bunun en önemli örneğini yakın tarihte yaşanan sel felaketinde ve trafik sorunlarında görmekteyiz. Bir mühendis kardeşiniz olarak size söz veriyorum; belediyeyi kazandığımızda ilk gerçekleştireceğimiz hizmet imar merkezimizi kurarak, çarpık kentleşmeye çözümlerimizi getirmektir.” HABER MERKEZİ 

8815Ddda 2624 4838 906E Ddee882D93A4

E2Bb849A 39C9 4Ca1 A6C1 12B8Edb796F5