24. Direklerarası Seyirci Ödülleri Ödül Töreni, ALTSO ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Ödül törenine; Alanya Belediye Başkan Vekili Murat Levent Koçak, Meclis Başkanı Mehmet Kural, CHP İlçe Başkanı Bülent Kandemir, Alanya Belediye Meclis Üyesi Nazmi Zavlak, Meclis Üyeleri Uğur Ali Ünlü ve Özgür Yaman, Direklerarası Seyircileri Genel Koordinatörü Ömer Şahinbaş ve sanatseverler katıldı.

Mellililerin hedefi, sılaya gönül köprüsü kurmak Mellililerin hedefi, sılaya gönül köprüsü kurmak

Geçtiğimiz yıl ‘Yatağımda Ceset Var’ oyunuyla ödül almaya hak kazanan ALTSO Tiyatro Kulübü, bu yıl da ‘Eniştemin Barbeküsü’ oyunuyla ödül aldı. Ödülü değerlendiren ALTSO Başkanı Eray Erdem, “ALTSO Tiyatro Kulübü’müz ile bir kez daha gurur duyduk” dedik.

"Mutluluk duyduk"

ALTSO Tiyatro Kulübü’nün ödül almasından dolayı büyük memnuniyet duydukların ifade eden Başkan Erdem, "Geçen yıl ‘Yatağımda Ceset Var’ oyunuyla ödül almaya hak kazanan ALTSO Tiyatro Kulübü bu yıl da ‘Eniştemin Barbeküsü’ oyunuyla ödül aldı. Tiyatro oyunlarımızın yazarı ve yönetmeni Okan Özdil, Genel Sanat Yönetmeni Sefa Çorbacı ve tüm tiyatro ekibimiz ile ödül alan tüm tiyatrocularımızı canı gönülden kutlarım. Ödül töreninin ardından ise tiyatro kulübünün ödüllü oyunu Eniştemin Barbeküsü’nü Alanya protokolü ve sanatseverler ile bir kez daha izleyip, tiyatro oyuncularının muhteşem performanslarıyla güzel bir tiyatro akşamı yaşadılar. Sanatı ve sanatçıyı her zaman desteklemeye devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Kaynak: iha