Bu önemli duruşmada Mesut Kocagöz ile birlikte tutuklu beş kişi de hakim karşısına çıkacak. Kocagöz, cezaevinde kendisini ziyaret eden gazeteci Ali Buldu'ya, duruşmaya bir suçlu olarak değil, adli bir hata sonucu çıkarıldığını ifade etmişti. Bu sözler, Kocagöz'ün masumiyetine olan inancı ve adaletin yerini bulacağına dair umudunu ortaya koyuyor.

11 Haziran Salı günü sadece Antalya değil, tüm Türkiye bu tarihi duruşmanın sonucunu merakla bekliyor. Özellikle Kocagöz'ün haksız yere tutuklandığına inanan vatandaşlar, ilk duruşmada serbest bırakılacağını düşünüyor. Aynı gün Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, CHP Genel Başkanı Özgür Özel ile bir araya geleceği görüşme de dikkat çekiyor. Bu durum, duruşmanın siyasi arenada da yakından takip edildiğini gösteriyor.

Kepez Belediye Başkanı Mesut Kocagöz ve diğer tutukluların yarınki duruşmada serbest bırakılıp bırakılmayacağı büyük bir merak konusu. Adaletin yerini bulması ve hukukun üstünlüğünün korunması adına gözler Antalya 6. Ağır Ceza Mahkemesi'nde olacak.

Kumluca’da seçimi kazanan 41 mahalleden 40 muhtar mazbatasını aldı Kumluca’da seçimi kazanan 41 mahalleden 40 muhtar mazbatasını aldı

HABER MERKEZİ

Editör: Antalya Saati