22. Alanya Uluslararası Kültür, Sanat ve Turizm Festivali’nin son gün programı, Belediye Sarayı arkasında unutulmaz konserlerle gerçekleştirildi. Sahneye ilk olarak Türkiye’nin ünlü DJ’lerinden Suat Ateşdağlı çıktı. Birbirinden güzel şarkılarla konser alanını adeta açık hava diskosuna çeviren Ateşdağlı’nın performansıyla eğlence zirve yaptı. Belediye Başkan Danışmanı Abdurrahman Açıkalın, DJ Suat Ateşdağlı’ya Merve Karlı imzalı Alanya Gravürü hediye etti.

Başkan Özçelik konseri vatandaşlarla birlikte izledi

DJ Ateşdağlı’nın ardından ise sahneye Yeni Türkü çıktı. Grup, dillere pelesenk olan muhteşem şarkılarını Alanya halkı için seslendirdi. Konser alanını dolduran vatandaşlar da şarkılara eşlik ederek eğlencenin doruğa ulaştığı konserin tadını doyasıya çıkardı. Belediye Başkanı Osman Tarık Özçelik, konseri vatandaşlarla birlikte izledi. Alkışlarla Yeni Türkü’nün şarkılarına eşlik eden Başkan Özçelik’e vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Başkan Özçelik’ten Yeni Türkü’ye teşekkür

Hobi tutkunlarını buluşturan festival başlıyor Hobi tutkunlarını buluşturan festival başlıyor

Belediye Başkanı Osman Tarık Özçelik tarafından Yeni Türkü’ye, Merve Karlı’nın hazırladığı Alanya Gravürü hediye edildi. Grup adına hediyeyi Derya Köroğlu alarak Başkan Özçelik ve ekibine teşekkür etti. Kısa bir teşekkür konuşması yapan Başkan Özçelik, "Alanya, gençler; biz Derya Bey’le Türkiye’de birlikte yıllandık. O, ODTÜ’de, ben komşusu Hacettepe’deydim. Kendilerine çok teşekkür ediyorum" dedi. Büyük bir coşkuyla gerçekleşen konserin son anlarında yağan yağmura aldırış etmeyen vatandaşlar, Derya Köroğlu’nun seslendirdiği duygusal ve hareketli şarkılara hep bir ağızdan eşlik etti.

Kaynak: iha